náš muž zápasu: Edinson Cavani (Uruguay)

střely v zápase: 19-7

konec utkání: Brazílie vítězí 2:1 a postupuje do finále Poháru FIFA

to je drama

93. minuta - další roh do defenzívy Brazílie

92. minuta - roh pro Uruguay

91. minuta - Forlan bude centrovat do vápna

nastavovat se budou 3 minuty

89. minuta - Neymar hraje divadlo v přímém přenosu, aspoň víme, proč si ho Barcelona koupila

88. minuta - Neymar se hlásil o balón jako ve škole

86. minuta - po zahraném rohu skóruje Paulihno, 2:1 pro Brazílii

85. minuta - další roh pro Brazílii

82. minuta - Neymar začíná v době ošetřování romantické choutky z balonem, že by BALONOSEXUÁL, o tom by mohl Dr. Havlíček napsat článek

82. minuta - další roh pro Brazílii

81. minuta - hernanes vodil, vodil až dovodil a přišel o balón

80. minuta - Neymar si hrál na boha a to se mu na chvilku vymstilo

79. minuta - Cavani vyslal ránu na Caesara, ta byla ztečována = roh

78. minuta - Uruguayci by potřebovali cukr, protože jsou unavení a nevypadají, že by se to mohlo změnit

77. minuta - roh pro Brazílii

já nevím ja vy, ale já mám hlad

75. minuta - Marcelo vystavil stopku Cavanimu a další žlutá karta

74. minuta - Gonzales nakopl Neymara ležícího na zemi a vidí žlutou kartu

72. minuta - střídání: ze hry odešel Oscar a nahradil ho Hernandez

72. minuta - roh pro Uruguay

70. minuta - ofsajd Uruguaye, vůbec 1. ofsajd utkání

Brazílie teď drtí Uruguay okolo jejího vápna

69. minuta - Neymarova kroucená střela pouze do rukavic golmana

67. minuta - Bernard se krásně uvolnil a ještě krásněji našel na střelu Freda, ten netrefil balon ideálně

67. minuta - výborný centr Diega Forlana do vápna, Suaréz přestřelil snad o 20 čísel

65. minuta - Cavani by byl skvělý obránce, důkazem budiž jeho další výborný obranný zákrok

64. minuta - střídání: ze hry odchází Hulk, přichází Bernard

63. minuta - Oscar servíroval balón do vápna na Neymara, velice zajímavá příležitost

61. minuta - banán snězen a Cavani si hraje na stopera a jde mu to

dám si banán

58. minuta - Cavani luxusně obešel Neymara s Fredem, krása pohledět

57. minuta - slibná standartka pro Brazílii, Hulk si to vzal na paškál a vyprášil rukavice golmana

56. minuta - Forlanovi teď nesedla střela, mě zase před nějakou chvílí večeře

55. minuta - Suaréz hraje s chutí a odhodláním

54. minuta - brazilská obrana vypadala na blázny, kteří si spletli zařízení

53. minuta - pořád to samé: nedal, roh, škoda...tímto způsobem to funguje v tomto zápase

52. minuta - pomezní dynamicky zvedl praporek ve znamení faulu

49. minuta - telenovela se právě odehrává na hřišti, Neymar se válel na zemi a dál si to můžete domyslet (jako vzor si vezměte třeba Tisíc a jedna noc)

Edinson Cavani se vyčertil a hned vstřelil gól

48. minuta - po sérii šancí na brazilskou bránu se prosazuje Edinson Cavani, 1:1

46. minuta - dobře to Hulk zchytal

46. minuta - Marcelo soucítil s Uruguayici, tak jim odevzdal balón

2. půle začala

sudí už nervózně postává v příchodovém tunelu, 2. půle za chvilku začne

při jezení přestávkového párku se neudavte při zpracování informace o držení míče: 68 % - 32 %

zdravím Dr. Havlíčka a doufám že se brzy dá úplně do pořádku, třeba mu trochu zvedneme náladu, co říkáte

střely v 1. poločase: 5-3

konec 1. poločasu

nastavení 1. poločasu - hráči si teď něco nadávají asi španělsky, co říkají vážně nevím

45. minuta - Brazilci teď vyškolili tým Uruguaye, a to škola za 2 dny končí

45. minuta - Forlán je dnes trochu mimo formu

44. minuta - Oscar udělal piruetu a odevzdal balón, v Londýně to má Oscar na balet celkem blízko

43. minuta - Suaréz nedal z veliké šanci ve vápně

byl to Fredův 3. gól na turnaji

41. minuta - po obrovské šanci Neymara dává gól z dorážky Fred - 1:0

40. minuta - Hulk byl zkosen na půlící čáře, nevídaný to jev

39. minuta - bitkaaaaaaaaaaaa, ne ne, to by bylo v hokeji, tady se to obejde bez pěstí

39. minuta - Cavani se před zápasem díval na Naruta a jeho stylem také odkopl balón

38. minuta - Forlán nevyužil zcela správně dynamiku a pouze fauloval

37. minuta - Brazílie čím dál tím víc tlačí a tlačí

36. minuta - hohohoho, Dani Alves si urbánkovsky obhodil 3 protihráče, luxus

35. minuta - Neymarův pokus projít a následný roh

33. minuta - Paulinho zamotal před vápnem sám sebe a ješte si u toho vyzul botu...šikovný to klučina

31. minuta - už se po sobě zase válejí, to že je fotbal ?

30. minuta - Forlánova velice slibná pozice, ve FIFĚ 08 by z toho byl gól určitě, ve skutečnosti jako v tomto případě ne

30. minuta - Uruguay upustila od tempa, které nasadila od začátku utkání

29. minuta - Cavani je prostě prase v osobních soubojích

28. minuta - Hulk zatáhl balón se štěstím až do vápna, šibenici kam mířil netrefil, stav se tedy stále 0:0

27. minuta - promiňte za menší odmlku, skočil jsem si na rohlík

24. minuta - celkem slušná šance hráčů Uruguaye, gól však nepadl

23. minuta - Marcelo si dal sprint, ale jen pomohl Uruguayi k protiútoku

22. minuta - další roh pro Brazílii

21. minuta - žlutou kartu dostal Edinson Cavani

21. minuta - Hulk teď neskutrečně zabojoval o balon.....respect

20. minuta - roh Brazílie

20. minuta - Hulk poprvé u míče

19. minuta - David Luiz viděl dálnici vpřed, bohužel tato dálnice byla po vzoru naší D1 uzavřena

18. minuta - Cavani se jen čertí

17. minuta - Oscarova bomba z dobrých 30 metrů, stadion jen zahučel

16. minuta - Neymar je dnes úplně marnej

byť je Diego Forlán můj oblíbenec, tohle měl prostě dát, a ne že ne

15. minuta - roh do brazilské defenzivy

14. minuta - Forlán nedal penaltu, při jeho 101. zápasu v reprezentaci Forlán nepřidal gól

13. minuta - diskuze nic nezmění na penaltě, kopat bude asi Forlán

12. minuta - další roh na brazilskou bránu a penalta !!!!!!!!!

12. minuta - náznak celkem velké šance pro Suareze

11. minuta - když sem na začátku mluvil o tom, že si týmy něco šlehli, tak to už teď neplatí o Brazilcích, působí nedospavým dojmem

10. minuta - nějaké ty náznaky šancí, to zde je, šance, to zde neí, proč to ?...toť otázka

9. minuta - Neymare, kup si brýle a nenahrávej naslepo

8. minuta - chlapci si nám začli hrát na opice, neoli po sobě skáčou

7. minuta - rozhodščí vyčinil klučinovy podávajícího míče, chudák kluk :)

6. minuta - Cavani mohl jít do breaku 5 na 4, míč však nezpracoval a má tak smůlu

5. minut - Neymar neháže po spoluhráčích zrovna hezké pohledy

5. minuta - David Luiz uklidňuje situaci

4. minuta - Brazilci hokejově řečeno vyhazují

3. minuta - roh pro Uruguay

3. minuta - hra se nám přesunula k vápnu Brazílie

2. minuta - Brazilci si asi něco šlehli a ihned chtějí uzavřít obranu soupeře u jeho brány

utkání bylo zahájeno

oba kapitáni si hodili mincí jako v Las Vegas a zápas může za maličkou chvilku začít

neuvěřitelný moment kdy zpíval celý stadion brazilskou hymnu, až mě z toho mrazilo v kříži

krásný večer, na stadionu už znějí hymny, vy se zcela pohodlně usaďte a vychutnejte si tento zápas v naší společnosti