tak a to je konec dnešního online přenosu, který nějaké to překvapení nepřinesl, já se poučím a těším se někdy příště, váš Kuba Cigl aka Dr. Ciglbauer / Cigi

hvězda utkání Finočníku: Henrik Sedin (Šve.)

střely na bránu: 28 - 40

konec utkání

60. minuta - Dánové už jsou ve čtyřech

59. minuta - vyloučen J. B. Jensen za cross-check

59. minuta - Edlerova střela

58. minuta - Matsen šel v oslabení sám na švédskou bránu, ale nedal

58. minuta - šance Švédů

58. minuta - K. Starkov (Dán.) vyloučen za podražení

57. minuta - Švédsko kompletní

57. minuta - Markstrom má puk v lapačce

56. minuta - Švédové drží čas v oslabení

56. minuta - dánský ofsajd

55. minuta - Hardt ve dvou velmi slibných šancích

55. minuta - Landeskog půjde na trestnou za hrubost

54. minuta - další vhazování před Galbraithem

54. minuta - Galbraith vytasil dobrý zákrok

54. minuta - Pettersson sjížděl před bránu, puk do brány nepropasoval

53. minuta - střela Švédů od modré

53. minuta - bude se vhazovat před dánskou bránou

53. minuta - Danielsson hodil krásnou rybičku napříč dánským brankovištěm

52. minuta - Dánové operují za Švédskou bránou

51. minuta - Thornberg dává gól po krásné akci Švédska

50. minuta - krása, Danielsson se obtočil kolem obránce, natlačil se do brány, ale gól nedal

50. minuta - slušná pozice pro Dány

49. minuta - Švédové kontrolují hru, ale hra je bez šanci a není moc atraktivní

48. minuta - krásná indi vindi akce Daniela Sedina, do zakončení se však nedostal

47. minuta - zakázané uvolnění Švédska

Mather Father GENTLEMAN zní Globenem

47. minuta - Starkov se řítil na švédskou bránu, dobře vypálil, ale nedal

46. minuta - Dánsko kompletní

46. minuta - ne ne, švédům přesilovka nejde

45. minuta - Dánové vyhazují

45. minuta - Daniel Sedin v šanci, nedal

44. minuta - vyloučen M. Lauridsen (Dán.) za držení

44. minuta - bude se vylučovat

43. minuta - další švédský pokus

43. minuta - Henrik Sedin měl před sebou prázdnou bránu, ale Galbraith fantasticky roztáhl betony a chytl

42. minuta - GÓL - Martin Thornberg otáčí skóre zápasu - obrovská chyba Dánů

42. minuta - Švédové jak dobře dělají ocel, tak tak špatně si teď rozuměli

41. minuta - Henrik Sedin procpal puk do prázdné brány - 2:2

41. minuta - hned icing Dánů

2. třetina začala

deme na to, 2. třetina za chviličku začne

já jen doufám, že ráno nezjistím, že byl do školy nějaký ten domácí úkol, to by bylo celkem na pár věcí, já sice úkoly nikdy nedělám, ale i tak, nechci se ve škole zaobírat něčím takovým....jejda, právě jsem si vzpomněl, že píšem písemku z dějepisu

zatím sledujeme celkem zajímavý zápas, aspoň co se týče výsledku, v konečném důsledku však budou stejně spokojenější hráči Švédska, protože ti mají postup jistý a změří své síly s Kanadou, za to Dánsko na turnaji končí

střely v zápase: 14 - 21

konec 2. třetiny

40. minuta - Dánové chtějí už v poklidu dohrát 2. třetinu

39. minuta - zakázané uvolnění Dánska

39. minuta - Dánsko kompletní

38. minuta - Dánové dobře šetří čas na polovině soupeře

38. minuta - Dánové brání velice svědomitě a dynamicky

37. minuta - hned po začátku přesilovky zasypavájí Švédové Dánskou bránu střelami

37. minuta -.vyloučen je N. Jensen (Dán.) za podražení, tady se není o čem bavit

36. minuta - GOGOGOOL - při signalizované výhodě se prosazuje K. Starkov - 2:1 pro Dánsko

36. minuta - hra teď připomíná moji hodiny konverzace a Aj = nuuuudaaaaa

35. minuta - sled několika Dánských střel a puk v Markstromově lapačce

34. minuta - teď zase Švédove v tlaku

33. minuta - před bránu se tlačil k dorážce F. Storm (Dán.), avšak byl odstaven

oppa Gangnam style :)

33. minuta - Dánové se tlačili před Švédskou bránu, neúspěšně

32. minuta - tď je to spíš přepinkávaná z rohu do rohu než hokej

32. minuta - Švédsko v plném počtu

31. minuta - pěkná, leč pomalá souhra Dánů

30. minuta - až teď velká šance Dánska

30. minuta - Švédové Dánům zatím vůbec nic nedovolili

30. minuta - vyloučen Henrik Sedin za držení

30. minuta - přicházejí další a další švédské střely, ale skóre zůstává pořád stejné

29. minuta - vhazování před Markstromem

29. minuta - hra se nám začíná trochu přiostřovat

28. minuta - švédské šance

Globem opět zní Swedish House Mafia

probíhá komerční pauza

28. minuta - Pettersonova střela pouze do Galbraighta

27. minuta - po dlouhé době Dánové v pozici těch co útočí

26. minuta - mega minela se přihodila Švédskému obránci a Dán mohl jet sám na Markstroma, to mu však nedovolil chybující obránce

25. minuta - další velká šance pro Švédsko, bez gólu

25. minuta - a aktivita Švédů pokračuje další střelou

25. minuta - GÓL - po přihrávce zpoza brány skóruje Daniel Sedin - 1:1

25. minuta - icing Dánska

25. minuta - 2 na 1 i na druhé straně se stejným výsledkem

24. minuta - Dánské přečíslení 2 na 1 gólem neskončilo

24. minuta - vhazování v Dánském útočném pásmu

23. minuta - Dánové působí po pauze nějak unaveně, asi si v kabině stavěli z lega

22. minuta - a zase je puk na švédských holích

22. minuta - Švédové roztáčejí kolotoč a chtějí dát gól, to se jim zatím nedaří

21. minuta - šermovačka před dánskou bránou a puk v lapačce dánského goalkeepera

2. třetina právě dynamicky začala

hráči už se hrnou do Globu, 2. třetina je před námi

ještě doplňme, že ve druhém utkání vede Finsko nad Lotyšskem 2:1 a je blízko vítězství ve skupině B

dnes tu mám pozdrav pro Nicole Melicharovou, která mi slíbila, že bude tento přenos sledovat, já osobně doufám že se dívá a hlavně že se dobře baví, Ahooooj :)

v první třetině jsme si hokeje moc neužili, snad to ve 2. třetině bude lepší

střely v zápase: 4 - 7

konec 1. třetiny

20. minuta - přetlačovaná v rohu

20. minuta - konečně to vypadá jako hokej

19. minuta - po delší odmlce se připoměli švédští útočníci, mega šance však zůstala nevyužita

18. minuta - Švédové když už se dostanou do nějaké té slibné pozice, tak prostě nevystřelí, ale ještě hledají spoluhráče, no ...

17. minuta - sražená dánská střela mimo

17. minuta - nudnou pasáž zastavilo až zakázané uvolnění Dánska

16. minuta - nuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaa

15. minuta - obrovská šance Švédů zůstala nevyužita

15. minuta - Dánové se teď hrdinně drží za švédskou bránou

na boku tohoto online přenosu píše svoje názory ke hře Dr. Havlíček, tak si je určitě přečtěte

14. minuta - švédské zakázané uvolnění

13. minuta - puk na dánské střídačce

v Globenu hrají pořád dokola tu samou muziku, až mě to unavuje

13. minuta - po švédské střele má puk v lapačce Galbraith

12. minuta - Švédové šli 3 na 2, ale žádné nebezpečí z toho nebylo

12. minuta - Dánové velice dobře brání a nedovolují Švédy zakončovat jejich akce

11. minuta - dánský pokus

11. minuta - Švédům se teď nechtělo zpoza jejich branky tak, jako mě se nechce zítra do školy

10. minuta - další z těch dynamických švédských kombinací, Dánové připraveni

9. minuta - pár pěkných krosových přihrávek předvedli Švédové, šanci si nepřipravili

9. minuta - následuje Švédský tlak a ofsajd, vhazování ve středním pásmu

8. minuta - M. Madsen dostal puk do švédské brány a Dánsko vede

8. minuta - velmi špatná rozehrávka Švédů a šance Dánska

7. minuta - posražený Švéd, ale rozhodčí asi nemají peníze na brýle

7. minuta - svědomité napadání Švédů ovoce nepřineslo

6. minuta - ofsajd zastavil Švédy

5. minuta - Švédové svěží kombinací přešli do útočného pásma, ale dál už nic

5. minuta - hra má sice svyžnější charakter, ale moc šancí k vydění zatím nebylo

4. minuta - Švédsko v plném počtu

4. minuta - šance Švédska v oslabení

4. minuta - Dánové sice střílejí, ale jaksi netrefují zařízení

3. minuta - první náznaky šance na Dánské straně

2. minuta - Švéd srazil na polině hřiště soupeře a dostává 2 + 10 - byl to N. Danielsson

2. minuta - první švédská střela a dánský icing

1. minuta - zaplněný Globen hned žene Švédy do útoku

utkání zahájeno

šachovnice připravena, utkání za malou chvíli začne

Globenem už zní státní hymny obou týmů

vítejte u dalšího online přenosu, dnes hraje Dánsko se Švédkem

VĚRNI TELEVIZNÍMU VZORU SI DÁVÁM PŘESTÁVKU VE VYSÍLÁNÍ
Zatím nejdynamiččtějším shledávám blikající nápis LIVE nad naším onlinem, hráči se mu nemohou vyrovnat
Zatím se mi zdá, že největší záhul má rozhodčí. Hráči obou týmu jsou zatím zdatnými uspávači hadů..
Právě jsem si byl pro chleba a neviděl jsem tento potěšující gól, jaká to škoda :/
Zatím je k vidění velmi neatraktivní hokej, takže nemusíte litovat, že čtete pouze textový online. Já nad videem mírně trpím ;)
Zdá se, že ani občané Švédského království nemají dokonalá chrup, vykoumal jsem to z dlouhého záběru na jednu z mladých Švédek..
Česká televize evidentně vidí ve Finočníku konkurenci a tak se rozhodla sabotovat naši činnost, odstavili vrchního jokera Davida Pospíšila z komentátorské židle a místo něj zde sedí němý Bobeš
Kvalita mého přenosu je tak velké, že můj PC absolutně nestíhá a předvádí podobný výkon, jako Česká republika proti Švédům..
Švédové předvádí důmyslný taktický plán a již na úvod zastrašují Dány gregoriánským chorálem Tre kronor. Dánové jsou pravda mírně vylekáni.