ONLINE: Kanada - Norsko

7:1

pro obnovení přenosu zmáčkněte F5

musím říct, že Kanada dnes vyhrála zcela zaslouženě, já se pro dnešek loučím a těším se na další online přenos, váš Dr. Ciglbauer

hráč utkání Finočníku: Steven Stamkos (1+3)

střely v zápase: 36:14

konec zápasu

60. minuta - posledních asi 20 sekund zápasu

60. minuta - Norové měli ještě šanci zkorigovat skóre, rána ovšem mimo

59. minuta - Norové v plném počtu

59. minuta - Stamkos to zkusil z úhlu ale netrefil

58. minuta - Hall měl 2 slibné šance, nevyužil ani jednu

57. minuta - následovat bude Kanadská přesilovka - vyloučena D. Sorvik za hákování

do malé švédské zeměkoule, tedy do Globenu si dnes nenašlo cestu moc lidí

56. minuta - Campbellova (Kan.) rána pouze do Norského golmana

55. minuta - Schultz nebezpečně vypálil od modré, až mi to připomnělo talent Jakuba Kovaříka von Hrušovany u Brna

54. minuta - Ladd chtěl zkompletovat hattrick - bez úspěchu

53. minuta - Kanada přidává další kousek do své sbírky - po krásné akci Duchena dával do prázdné brány T. Hall

53. minuta - Kanadský golman chtěl být středem pozornosti a tak si trochu pohrál s nervy Kanadské střídačky

52. minuta - Volden (Nor.) má puk v lapačce

51. minuta - Giroux si málem vysloužil přezdívku kouzelník, ale svůj kousek nedokončil tak jak chtěl, tedy gólem

50. minuta - další přesilovka Kanady, vyloučen Olimb

50. minuta - Ried padl do střely Norskému útočníkovi

49. minuta - teď trochu klidnější hra a zakázané uvolnění Kanady

48. minuta - Norové na zakázané uvolnění

48. minuta - Kanada kompletní

47. minuta - Norská šance ve hře 4 na 4

46. minuta - Staala na trestnou lavici následuje za Norsko také Thoresen za podražení a bude se hrát 4 na 4

46. minuta - vyloučen kapitán Kanady E. Staal za podražení

docela by mě zajímalo, jak se dopravují Kanaďané z šatny na led a zpět, jestli také využívají Stockholmskou golfovou dopravu jak naše repre a nebo ještě jinak

44. minuta - něco jako střelu teď předvedla Kanadská 1. formace a nakonec dává S. Stamkos gól z dorážky a zvyšuje na 6:1

44. minuta - Kanadské hráče už to asi vážně nebaví, jen tak postávají a nic nedělají

43. minuta - Kanaďané hrají i s rozhodčími, teď nahrával Kanadský obránce sudímu za bránu

42. minuta - Norové šli 3 na 2 ale bez úspěchu

42. minuta - pánové se asi dívali na box ve velkém, no vlastně proč ne

41. minuta - šance Kanady, Ladd se asi díval o přestávce na box a neuvědomil si kde vlastně je

začala 3. třetina

nevím nevím, ale mám pocit, že mají někteří Norové možná vsazeno

v našem přestávkovém programu tu máme vzkaz od Sebastiana Bajgara: "Miluju tě New Yorku" - nevím co tímto výrokem pan Sebastian myslí, každopádně děkujeme za jeho bohohacení našeho programu

ke statistikám přidám ještě vítězná buly od začátku zápasu: 22:18

střely ve 2. třetině: 10:9

konec 2. třetiny

40. minuta - Norský ofsajd 2 sekundy před koncem a do rytmu zde hraje Psy a jeho Gentleman

poslední půl minuta 2. třetiny

nevím kdo sedí za mixážním pultem v hale, ale ten kluk (holka chcete li ) má talent

39. minuta - Duschane a Hall mohli skórovat, to se jim nepodařilo

38. minuta - Norové mají vrámci přípravy na utkání asi i baseballovou přípravu, teď se to jednomu z Norů docela hodilo když zpracovával puk hokejkou někde v úrovni hrudního koše

37. minuta - Kaolimb jel z boku sám na Kanadskou bránu, ale brankář Dubnyk si poradil

36. minuta - Norský útočník střílel z velmi solidní pozice ale skóre zůstává stejné

35. minuta - Skinner se pokoušel o kličku ala Dr. Ciglbauer ale neúspěšně

35. minuta - Norské zakázané uvolnění

34. minuta - Staal (Kan.) před prázdnou bránu už asi v duchu slavil a rozbíjel radostí plexisklo ale pro jeho smůlu prázdnou bránu netrefil

33. minuta - Norský obránce si asi zpletl sport a odstřeloval Kanadskou střídačku - bez postihu

32. - Norové jsou teď asi povzbuzeni a hra hned vypadá jinak, ale Norům chybí ještě 4 góly

32. minuta - Kanadský obránce Brodie asi zapomněl s kým vlastně hraje, luxusně nahrál Norským obráncům

Norové se radovali jako by vyhráli olympiádu, až takovou radost dokáže vyrobit vstřelený gól

31. minuta - Kaolimb snižuje na 1:5 z pohledu Norů, Kanaďané už asi byli na týmové večeři

30. minuta - Thoresen je teď asi jediný nebezpečný norský hráč, ostatní jakoby se jen dívali

29. minuta - Schultz teď předvedl jakousi mezigalaktickou kličku pod vlastními nohami a ohrozil Norskou bránu, vhazování v obrané třetině Norska

28. minuta - dnes snad první Norská střela z mezikruží, ale jak jinak než mimo zařízení

27. minuta - Norové asi moc dynamiky nepobrali, jejich pohyb po ledě by tomu odpovídal

26. minuta - Kanaďané valili 2 na 1 a Simmons se to rozhodl řešit individuálně, ale gól nedal

26. minuta - Norové v plném počtu

25. minuta . Ladd clonil před bránou, gól z toho nebyl

24. minuta z týmu Norska vyloučen D. Sorvig za vysokou hůl

23. minuta - Duchane se postaral o další vhazování v Kanadském útočném pásmu

23. minuta - napadající Kanaďané zavřeli Nory za bránou, předali puk před bránu a tam dává gól Taylor Hall - 5:0 pro Kanadu

22. minuta - tak Norové se dokonce dostali do šance, celkem nevídaný jev v tomto utkání

21. minuta - Norové asi dostali v šatně cukr, protože jejich hra vypadá alespoň na začátku 2. třetiny lépe

21. minuta - Stamkosova další střela

Kanada vstupuje do 2. třetiny s příjemným vedením 4:0

2. třetina za malou chvíli začne

na náš historicky první online přenos kouká i Peťa Antlová - moje spolužačka (chtěla abych ji pozdravil), já ji tímto dynamicky zdravím

střely v první třetině: 13:1

konec první třetiny

Kanadští fanoušci už mají zápas za vyhraný a tak se na hokej ani moc nesoustředí

19. minuta - hlavní sudí se asi nudí a tak se taky zapojil do hry

ach kdyby takhle hrála naše repre, to by bylo ...

Giroux tak alespoň nějak kompenzuje ty jeho 2 vyloučení

19. minuta - Giroux na zadní tyči jen zametl puk do poloprázdné brány

18. minuta - Giroux na ledě, Kanada má přesilovku

17. minuta - Duchene dával po krásné a hlavně dynamické akci Eberleho

17. minuta - hraje se 4 na 4

17. minuta - vyloučen Morten Ask z výběru Norska

16. minuta - přesilovka asi nepatří mezi Norské zbraně, alespoň pro dnešek

16. minuta - vyloučen Claude Giroux, dnes už podruhé

15. minuta - Ladd chtěl sklepnout před bránu ale to se mu nepovedlo

15. minuta - Norové jeli v přečíslení na Kanadskou bránu ale Holos tak trochu netrefil zařízení

Skinner nevipadá moc spokojeně, nevím jestli mu došlo, že dal gól

13. minuta - Skinner objel bránu a dal gól, Norskému brankáři zbyly jen oči pro pláč

9:55 - vhazování ve středním pásmu

9:41 - jen taková statická přesilovka, zatím jsme viděli pouze jedno nahození na bránu

vyloučený je Claude Giroux za sekání

8:25 - obrovská Norská šance zůstala neproměněna alNorsko bude disponovat přesilovkou po faulu na Thoresena

7:50 - krásná Dillonova indivindi akce neskončila ohorožením Norské brány

7:30 - Riedova střela mimo

6:30 - Kanaďané čekají, čekají a k ničemu to nevede, asi si neuvědomují, že jsou na mistrovství světa

5:15 - ofsajd Norů

04:45 - GÓL - po krásné Stamkosově přihrávce dával do prázdné brány Ladd

04:25 - Ried se málem dostal do velmi slibné pozice

03:48 - Norský icing

03:20 - Norové aktivně napadají

02:45 - zakázané uvolnění Kanady

02:10 - Kanadě se přesilovka moc nevydařila, důkazem toho byla nepřesná rozehrávka Kanadských obránců

01:30 - první náznaky šance Kanady až po polovině přesilovky

00:25 - a máme tu hned první přesilovku Kanady

00:00 - utkání právě začalo